نمایندگی کرمانشاه
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : نمایندگی کرمانشاه
نگهبان جلسه: مسافر جواد
استاد جلسه: مسافر علی
دبیر جلسه :  مسافر سعید
 
استاد در ابتدا فرمودند:
سیستم ایکس در حقیقت یکی از کشفیات توسط بنیان کنگره 60 است که راجع به سیستمهای عصبی و مواد شبه افیونی مطرح میشود و هدف اصلی این تئوری در کنگره 60 در مورد تمامی حالات روحی و روانی انسان و چیزی که به خلق و خوی انسان ربط دارد بحث می کند.
استاد در ادامه فرمودند :
من در کنگره متوجه شدم که اگر تمام دنیا را داشته باشیم و سیستم ایکس خوب کار نکند ، حالم خوب نیست و تعادل ندارم .
 تخریب سیستم ایکس هم باسیم و هم بدون سیم است( با سیم همین تخریب مصرف مواد مخدر و بی سیم پرداختن به ضد ارزشها و هرگونه رفتار غلط و نادرست است). وقتی متوجه این قضیه باشیم و در طول سفر خود در صراط درست باشیم، میتوانیم سیستم ایکس خودمان را ترمیم کنیم و به آرامش حقیقی برسیم.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
یکشنبه 14 مهر 1398 :: نویسنده : منصور ـ مهدی

نویسنده : محمد س

زمانی که با مواد مخدر آشنا شدم احساس خیلی خوبی داشتم و حس میکردم با مواد زندگی خیلی بهتر و شادتر میشه.

در ابتدا فکر میکردم هر زمانی که بخواهم میتونم مصرف رو قطع کنم .تا اینکه برای بار اول تصمیم گرفتم که دیگه مصرف نکنم.اما موفق نشدم.

بار دوم هم امتحان کردم باز هم شکست خوردم. بعد از چندین بار قطع مصرف موقتی و بازگشت دوباره به اعتیاد به این نتیجه رسیدم که گرفتار شیطان بزرگی شده ام و نا امیدی به سراغم آمد. از زندگی هیچ لذتی نمیبردم و هر روز صبح که بیدار میشدم حس نفرت نسبت به خودم بیشتر میشد.

راه های زیادی را امتحان کردم اما موفق نشدم. تا اینکه توسط یکی از آشنایان پیام کنگره را دریافت کردم. با حالی کاملا ناامید وارد کنگره شدم. اما در همان روزهای اول فهمیدم که کار کنگره 60 بر اساس حساب و کتاب است و با روشهای دیگر متفاوت است.

در اینجا در اولین قدم به جای کلمه معتاد که از این کلمه متنفر بودم به من را با اسم مسافر صدا زدند.

مشارکت ما بسیار مودبانه و آموزش دهنده بود. حس نا امیدی رفته رفته کم رنگ شد. و امیداواری حال خوب جایگزین شد.

به لطف خداوند ، آقای مهندس دژاکام و راهنمای بزرگوارم آقا مهرداد و همه خدمتگذاران کنگره و البته با خواست قلبی خودم بیماری اعتیاد من درمان شد و اکنون که در سفر دوم هستم به حس حال بسیار رسیدم که در تمام عمر هرگز این حس را تجربه نکرده ام و آرامش را با تک تک سلولهایم حس میکنم و به آینده بسیار امیدوارم.

از قدرت مطلق می خواهم که به من توفیق دهد تا در وادی خدمت و کمک به هم نوعان با عدالت و معرفت و عمل صالح و سالم که سرلوحه کار کنگره است ، عمل کنم و در این راه ثابت قدم باشم.

در پایان از راهنمای عزیزم آقای مهرداد امیری و تمامی خدمتگذاران نمایندگی کرمانشاه تشکر میکنم.

 

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نگهبان جلسه :مسافر جواد
استاد جلسه :مسافر مهرداد
دبیر جلسه:مسافر سعید
استاد در ابتدا فرمود:

برای رسیدن به تعادل و آرامش در کنگره چهارده وادی برای ما مسافرین در نظر گرفته شده است. در قدم اول اگر با تفکر آغاز کنم و بر خواسته خود و درمان خودم متمرکز باشم در ادامه راه و سفر  رسیدن به رهایی مسیر حرکت را گم نکنم.با تفکر صحیح خواسته ای قوی در خودم ایجاد کنم تا در ادامه در راستای خواسته رهاییم قرار گیرم تا نیروی القاء ، احیا و تحرک به کمک من بیاید و با پیروی از دستورات راهنما به مقصد و هدفم برسم.

استاد در ادامه فرمودند:

باید دانست که در آغاز راه اگر تصویر سازی درستی از آینده داشته باشیم و در صفحه نقاشیمان ، نقشهای زیبایی از رهایی و زندگی با تعادل رسم کنیم . این تفکر و تصویر سازی ما را به سوی رهایی سوق میدهد و نیازی به زور زدن و تلاش بیخود نمودن نیست.

استاد در پایان:

 من به نوبه خودم رهایی آقا شهرام را به ایشان و خانواده محترمشان تبریک میگویم و خواستار بهترینها برای ایشان هستم. در ادامه جشن باشکوهی برای سالروز رهایی مسافر شهرام برگذار شد. 


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نگهبان جلسه :مسافر افشین
استاد جلسه :مسافر سعید
دبیر جلسه:مسافر سعید
استاد در ابتدا فرمود:
از خداوند بسیار ممنون وسپاسگذارم که یک بار دیگر به من لیاقت قرار گرفتن در این جایگاه را داد تا به خودم خدمت کنم و از شما عزیزان آموزش بگیرم.واز تمامی خدمتگذاران کنگره 60 وراهنمای گرامی خودم که باعث شد به این جایگاه برسم کمال تشکر و قدر دانی را دارم و امیدوارم با تفکر درست در مورد خدمت کردن صادقانه در ادامه راه موفق باشم.
استاد در ادامه گفت:
به گفته جناب آقای مهندس شاهکار تمامی وادیها ،وادی اول می باشد.واین گفته خودش برای من اولین نقطه تفکر است که چگونه باید در ابتدای امر شروع به حرکت کنم.در مورد تمتمی کارها اگر تفکر و نقشه شروعی داشته باشیم و در ادامه شروع به فرمانبرداری کنیم ،به درمان میرسیم و در تمام کارها موفق خواهیم شد،اما اگر نقشه و تفکری نداشته باشیم ،نتیجه آن تنها میتواند شکست و تخریب باشد.
در گذشته مواد مخدر پرده و یا حجابی روی عقل ما کشیده بود که همین باعث شد ما تفکر درستی در مورد اعمال و رفتار خود نداشته باشیم.
استاد در پایان فرمود:
اراده  خالی اگر همراه تفکر نباشد هیچ ارزشی ندارد و نتیجه مطلوبی در پیش نخواهد داشت. در نتیجه تفکر باید همراه نقشه و هدف و جهانبینی باشد. و باید بدانیم
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نگارش:مسافر بهرام
تایپ و ویرایش:مسافر مهدی 
وقتی به کنگره 60 آمدم گفته شد سرم را با سر راهنما عوض کنم وگوش به فرمان راهنما باشم.باید رو به ارزشها حرکت کنم وازضدارزشها دوری کنم.اگر از روز اول فرمانبردار خوبی باشم،در نتیجه به فرماندهی هم میرسم.
به این نتیجه رسیدم اگر بخواهم بازیگر خوبی باشم،تنها راه باقی مانده برایم گوش به فرمان بودن و مطیع بودن است،فهمیدم راهنما هر دستوری به من داد با احترام تمام آن را اجرا کنم و به عمل برسانم.
یادم افتاد در زمان مصرف مواد مخدر فرماندهی جسم خودم را از دست داده بودم و همین باعث شده بود تخریب زیادی ببینم ودر کنگره به من آموختند چگونه آموزش پذیر باشم.در ادامه چشم گفتن را یاد گرفتم،وبا اولین باری که مطیع شدم و چشم گفتم دیدم چه طعم دل نشینی داردوفهمیدم کنگره چشم یعنی چه...
فرماندهی کار هر کس نیست،باید فرمانده شهر وجودی و صور آشکارخودم  باشم تا بتوانم جایگاه خودم راحفظ کنم وتلاش کنم از جایگاه کوچک به جایگاه بزرگتر برسم .
در کل به این نتیجه رسیدم،باید به فرماندهی عقل برسم تا از میان خواسته های معقول ونا معقول، عقل قوه ی عمل را به کار گیرد و تاشاگردی نکنم،به استادی نمیرسم.
وخوب فهمیدم فرمانبرداری از راهنما یعنی فرماندهی شهر وجودی خود ،شهری که با بمبارانهای مختلف کشورهای بیگانه و یا همان مواد مخدر دچار چه تخریبهای شد....
در پایان از راهنمای گرامی آقا مهرداد و سایر خدمتگذران نمایندگی کرمانشاه بسیار ممنون و سپاسگذارم بابت زحماتی که برای من و امثال من میکشند.... 
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic