نمایندگی کرمانشاه
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : نمایندگی کرمانشاه
استاد جلسه: مسافرجبار
نگهبان جلسه :مسافر محمد رضا
دبیر جلسه: مسافرمحمد

خلاصه سخنان استاد:
استاد در ابتدا فرمودند: کنار گذاشتن مواد مخدر در کنگره 60 کار بسیار سهل و آسانی است و طبق فرموده آقای مهندس این کار فقط سه در صد بخش درمان در کنگره 60 را تشکیل میدهد و 97 درصد آن آموزش وتغییر جهان بینی است و همانطور که هر کاری یک آغاز دارد یک پایان هم داردکه این نقطه پایان سر آغاز خط دیگر و شروع بخش دیگری است .
هر شخصی که برای درمان مواد مخدر خود در کنگره 60 سفر خود را شروع میکند در انتها و پایان سفر اول وارد سفر دوم میشود و پس از آن به سفر سوم میرسد که این سفر پایانی ندارد.
استاد در ادامه فرمودند :
اعتقاد در کنگره 60 این است که من با هر خصلت و خصوصیتی از دنیا بروم در بعد دیگر جهان هستی آن خصوصیات را به همراه خواهم داشت و بصورت کلی و برای طی این مسیر تغییر وتبدیل و ترخیص به سه ضلع عشق و عقل وایمان نیازمندیم. کسی که در کنگره 60 خدمتگذار میشود حال خئبی را تجربه می کند و انتظار تشکر از کسی را ندارد و این ضلع ایمان است و ضلع دیگر عقل است کسی که عقل نداشته باشد ایمان هم ندارد و شلع بعدی عشق است که همان عشق خدمت به هم نوع است و این سه ضلع زمانی که در تعادل باشد باعث میشود سیستم خمر به کار بیفتد و مواد شبه افیوتی به صورت خودکار در بدن تولید شود  
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
استاد جلسه:مسافر جواد
نگهبان جلسه: مسافر محمد رضا
دبیر جلسه: مسافر محمد
خلاصه سخنان  استاد:
استاد در ابتدا فرمودند: این دستور جلسه من را به یاد اوایل مصرف می اندازد، که در اوایل مواد به من انرژی کاذب فراوانی میداد  چه در درس خواندن و چه برای کار کردن در محیط کار بدون احساس خستگی ، بی وقفه کار می کردم. فکر میکردم که این انرژی زیاد از مصرف مواد است که به بدن من میرسد. قافل از اینکه مواد مخدر انرژی که باید بدن من در مدت طولانی تولید میکرد به یکباره و در مدت کوتاهی از بدن من خارج کرده و سیستم ایکس را رو به نابودی برده است.درست همانند یک چراغ نفتی که در حالت عادی سوخت برای ساعتهای زیادی دارد، اما من با بالا بردن فیتیله چراغ به نور زیادی رسیده ام اما سوخت چراغ را در چند دقیقه مصرف کرده ام.
در کنگره هیچ پیشنهادی به کار نکردن و بی کار بودن و استراحت مطلق در زمان مصرف نشده است.اما در سفر اول به حکم راهنما کار را سبک تر انجام میدهیم . به طوری که اولویت اول یک مسافر رهایی و سفرش میباشد. اما بعد از رهایی و ورود به سفر دوم وقت تلاش و کوشش جدی برای زندگی سرشار از آموزش و کار می باشد.
استاد در ادامه فرمودند: کار به انسان انرژی میدهد و با تحصیل کردن آموزش می گیریم و با انجام دو فرایند کار و تحصیل به قدرت میرسیم . قدرت یعنی انرژی و آموزش کافی داشتن برای انجام امور روزانه، و زندگی سرشار از عشق و محبت.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
استاد جلسه :مسافر سعید
نگهبان جلسه:مسافر مهدی
دبیر جلسه :مسافر قدرت
خلاصه سخنان استاد:
استاد در ابتدا فرودند: در مدت مصرف تخریبهایی به خود و خانواده و جامعه وارد کرده بودم.یکی از آن تخریبها بدهی مالی زیادی بود که آن هم به واسطه مصرف مواد مخدر بود. اما با ورود به کنگره د60 و آموزش گرفتن در تمام مراحل زندگی رفته رفته رو جلو حرکت کردم و راه برای من نمایان شد و توانسم بار زیادی از مشکلات کاری و شغلی خودم را بر طرف کنم و در این جا جا دارد از تمام خدمتگذران کنگره 60 که مرا یاری نمودند تشکر و سپاسگذاری کنم.
استاد در ادامه فرمود:
با توجه به بدهی مالی که داشتم موضوع را با راهنمای محترمم درمیان گذاشتم و ایشان به درستی من را راهنمایی کرد .در شروع سفر با مشکل اجاره منزل بسیار در گیر بودم.اما هر چقدر در کنگره میگذشت و جلو تر میرفتم زندگی روی بهتری به من نشان میداد. در مرحله بعد فهمیدم چیزی که خیلی به من کمک میکند و میزان دانایی و سواد من را بالا میبرد نشریات و خدمت کردن در کنگره است واین خودش برای من بزرگترین تحصیل به شمار میرفت.
استاد در پایان گفت:
من نباید کنگره و آموزشهایی که به من داده است را فراموش کنم و نا سپاس باشم.کنگره علاوه بر آموزش دادن به من هویت از دست داده من را به من باز گرداندو برای زکات پاکی ورهایی از دام اعتیاد دوست دارم بیشتر و بیشتر در کنگره با عشق خدمت کنم.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
به نام قدرت مطلق الله 

جلسه امروز با استادی مسافر قباد         نگهبانی مسافر جواد             و دبیری مسافر سعید
با دستور جلسه : کار ، تحصیل ، قدرت 
در روز یکشنبه مورخه 98/05/20 راس ساعت 17 آغاز بکار نمود . 
خلاصه سخنان استاد :
استاد در ابتدا فرمودند : با مصرف مواد مخدر فرماندهی خودم را از دست داده و به مواد مخدر دادم . ولی با آموزش گرفتن در کنگره 60 مسیر زندگی ام را پیدا کردم . تحصیل کردن برای من مسافر این است که دانایی خودم را افزایش بدهم و دانایی به سواد نیست ، بهترین تحصیل برای من این است که قبل از شروع جلسه روی صندلی نشسته  و حاضر باشم .
استاد در ادامه فرمودند : هرچند افرادی بوده اند که در کنگره 60 مدرک سیکل یا زیر دیپلم داشته اند و با درست انجام دادن سفر اول اکنون مدارک بالای دانشگاهی را کسب نموده اند .الگوی کنگره 60 هستی است و تمام هستی به روش تدریجی رشد می کند مانند به ثمر نشستن میوه ی درختان که از شکوفه تا تبدیل به میوه شدن چه فرآیندی طی می نماید. 
استاد در پایان فرمودند : قدرت به زور بازو نیست بلکه به طرز فکر و اندیشه ماست . اگر جهانبینی را در کنگره خوب فرا بگیریم هرگز سمت مواد مخدر نخواهیم رفت .


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
استاد  :  مسافر افشین
نگهبان : مسافر محمد رضا
دبیر    : مسافر جواد

خلاصه سخنان استاد:

      معنی حرمت چیست ؟ حرمت یک سری قوانین است جه نوشتاری و چه گفتاری که برای وجود و رشد یک ساختار الزامی است و نگهبان کنگره 60 یک سری قوانین را گذاشته اند و رعایت کردن این قوانین به حال خودمان برمیگردد.اگر شخصی حرمت ها را رعایت کند حال خودش خوب میشه و به هدف که همان درمان است میرسد.و برعکس کسی که حرمتهارا رعایت نکرده خود بخود از کنگره بیرون رفته و درمان نمی شود .
استاد در ادامه فرمود:
برای سفر اولیها یکی از موارد مهم اینه که یک سفر اولی با سفر اولی دیگری نباید رفت و آمد داشته باشه چون در این صورت ذر شرایط خوبی قرار نمی گیره و همچنین رابطه فامیلی و معامله کردن در کنگره ممنوعه و بسیاری از موارد دیگر اما رعایت کردن حرمتها کار دشواری نیست و اگر رعایت کنیم نتیجه اش حال خوب و نظم و انظباط است.ضامن حفظ کنگره رعایت حرمتها است و آقای مهندس دژاکام طبق تجربیات و دانش چندین ساله خود این حرمتها را به  قوانین در کنگره تبدیل کردند .
استاد در پایان فرمودند: اجرای حرمتها و قوانین کاملا بر میگردد به خودمان که ما در طول سفر به جاده خاکی کشیده نشویم و این موضوع اجرای حرمتها و قوانین تنها چیزی است که ما را موفق کرده و روز به روز کنگره رشد و توسعه دارد و گسترش آنرا همه ما با موفقیت شاهد هستیم.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic