نمایندگی کرمانشاه
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : نمایندگی کرمانشاه

جلسه سیزدهم از دور چهارم کارگاههای آموزشی کنگره 60 با :

نگهبانی جلسه : مسافر مهرداد         استادی جلسه : مسافر منصور       دبیری جلسه : مسافر رامین

با موضوع دستور جلسه : حرمت کنگره 60 ، چرا رابطه کاری و مالی در کنگره 60 ممنوع می باشد ؟

در تاریخ 98/04/30 رأس ساعت 17 آغاز بکار نمود .

خلاصه سخنان استاد :

استاد در ابتدا فرمود : خداوند را شاکرم که در این جایگاه قرار گرفتم ، کنگره 60 یک مرکز درمان است و از قشرها و فرهنگ ها و عقایدی مختلف وارد کنگره می شوند . جناب مهندس تاکید مهمی بر حرمت های کنگره دارند و به همین خاطر در جلسات نیز 2 بار قرائت می شود . همچنین ایشان در سخنان چهارشنبه گذشته فرمودند کنگره به این خاطر مکان مقدسی است که حرمت ها در آن حفظ می شود و تمامی ارزشها در آن انجام می گیرد و ضد ارزشها در کنگره جایی ندارند .

استاد در ادامه فرمودند : نظم و انضباطی که در کنگره حاکم است مدیون حرمت ها و قوانین کنگره می باشد . تمام افرادی که در یک سازمان دورهم جمع می شوند بایستی پیرو قوانینی باشند که تداوم داشته باشند .

استاد در پایان فرمودند : خروجی رهایافتگان از مسئله بیماری اعتیاد در کنگره آماری قابل توجه است و این نتایج برگرفته از رعایت قوانین و حرمت هایی است که بواسطه سابقه ی 20 ساله کنگره به اجرا درآمده است .

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
به نام قدرت مطلق الله 
این جلسه از سری کارگاههای آموزشی عمومی کنگره 60 ویژه مسافران و همسفران نمایندگی کرمانشاه با :
استادی مسافر مهرداد ، نگهبانی مسافر محمدرضا و دبیری مسافر جواد 
با دستور جلسه وادی یازدهم و تأثیر آن روی من و در ادامه تولد دومین سال رهایی کمک راهنمای محترم مسافر علی در تاریخ 27 تیرماه سال 98 رأس ساعت 17 آغاز بکار نمود . 
خلاصه سخنان استاد : 

از اینکه در این جایگاه هستم از خداوند سپاسگذارم 

از نظر کنگره 60  مصرف کنندگان به سه گروه تقسیم می شوند . گروه اول : نامزدهای اعتیاد که بصورت تفریحی مواد مصرف می کنند و معتادان آینده هستند و گروه دوم دوستداران مصرف مواد هستند که می بایست مهار شوند و گروه سوم خواستاران رهایی از بند مواد مخدر هستند که می توانند به چشمه های جوشان تبدیل شوند و در مسیر رهایی تبدیل به رود خروشان و به بحر و اقیانوس برسند . خوشبختانه علم کنگره 60 شامل منابع اطلاعاتی و کتب و جزوات و سی دی های آموزشی می باشند که باعث می شود به تدریج و در طول سفر اول یک پنجم از مصرف مواد کم و یک پنجم به سطح اطلاعات و آگاهی مسافر و خواستار واقعی درمان افزوده شود و در طی این پروسه مسافر و رهجو بابت دریافت انرژی مثبت و ایجاد اختلاف پتانسیل و خدمت در جایگاههای کنگره 60 تغییر تفکر و اندیشه و آگاهی دارند و تبدیل به چشمه ی جوشان و رودی خروشان تبدیل و به رهایی و درمان برسند .

استاد در ادامه تولد دومین سال رهایی کمک راهنمای محترم آقا علی را به تمام اعضای کنگره تبریک گفتند و از ایشان بعنوان نمونه ی بارز چشمه های جوشان و رودهای خروشان که به بحر و اقیانوس رسیدند و از نظم و انضباط ایشان در سفر اول سخن گفتند که بسیار منظم با عشق سفر نمودند و در نهایت به هدف والا و جایگاه کمک راهنمایی رسیدند . 


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
استاد:مسافر آقا امیر از شعبه بابا طاهر همدان
نگهبان:مسافر آقا مرتضی
دبیر:مسافر آقا حبیب
سخنان استاد:
استاد در ابتدا فرمود خداوند را شاکرم از این بابت که امروز بار دیگر در این جایگاه قرار دارم و بسیار خوشحالم از اینکه به کرمانشاه آمدم و احساس شادی و راحتی بسیاری دارم که در شعبه با صفای کرمانشاه هستم. حتی شاید از شعبه همدان راحت تر باشم .زیرا برای ما فرقی نمیکند تمامی شعب کنگره 60 مانند همدیگر هستند و همگی با یک ساختارند.
استاد در ادامه فرمود :
همانگونه که میدانید خیلی لز انسانها بیرون از کنگره دردمند هستند و دنبال راه میگردند. ما باید خدا را شاکر باشیم که در این مکان مقدس هستیم و راه را پیدا کردیم.
که همانطور که جناب مهندس میگویند وادی ها مانند دریا واقیانوس هستند که درک آنها برای خیلی ها سخت میباشد ولی من آنها را مانند آب زلالی در کوزه ای ریخته ام تا شما عزیزان استفاده نمایید. همچنین استاد فرمود من یک مصرف کننده تریاک بودم قبل از ورود به کنگره با یک حساب سر انگشتی دیدم که حدود 120نفر را درگیر مصرف خود کرده ام و از مصرف من رنج میبرند. من به واسطه مصرف مواد تبدیل به چشمه جوشان سمی شده بودم که هرجا پا میگذاشتم خرابی به بار می آوردم .هیچ کس نمی تواند قوانین را تغییر دهد ولی میتواند آنها را مخدوش نماید ما باید همیشه به یک منبع پر انرژی متصل باشیم تا اختلاف پتانسیل بین چشمه ودریا به وجود بیاید 
استاد با بیان این مطلب که نیروهای عظیم در کنگره60 ارتفاع پتانسیل پیدا کرده اند سخنان خود را به پایان رساندند .
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
استاد: مسافر آقا علی
نگهبان : مسافر آقا محمد رضا
دبیر :   مسافر آقا جواد
 
خلاصه سخنان استاد:
استاد در ابتدا فرمودند: شیشه مواد مخدری است که توسط ارتش آلمان در جنگ جهانی دوم کشف و تولید شد که از آمفتامینها تشکیل شده است . مصرف کننده شیشه در ابتدا تصور می کند به یک مواد جادویی دست یافته است. و دو عاملی که بیشتر امروز جوانان را به سمت مصرف شیشه می کشاند یکی راحتی مصرف شیشه و دیگری به خیال دست یافتن به اندام خوب است.
یکی از ناقلهای عصبی که خیلی در سیستم X  انسان مهم میباشد دوپامین است که با مصرف شیشه دوپامین تا میزان یازده برابر حالت طبیعی در بدن انسان افزایش میابد. و فرد مصرف کننده در این حالت دچار اعتماد به نفس و شجاعت بیش از حد می شود و احساس خستگی نمیکند.اما متاسفانه مانند فتیله چراغی که خیلی بالا رفته باشد انرژی که برای چند سال زندگی انسان مورد نیاز است در مدت کوتاهی مصرف می شود.و این مصرف کردن شیشه دهزینه های زیادی در بر دارد که شامل تخریبهای روحی و جسمی خیلی زیاد آن است و همچنین توهم و بی خوابی و ایجاد رفتارهای نا مناسب و عدم تعادل در روح و جسم شخص مصرف کننده می شود.
در ادامه استاد فرمود:
در مورد راه درمان شیشه باید گفت که برای اولین بار در کل جهان یک راه پیدا شده است.که کنگره 60 ایمان دارد که شخص مصرف کننده شیشه حتی با وجود تخریبهای بسیار بالا با ورود به کنگره و با روش DST  و با داروی شفا بخش OT فرد میتواند به درمان برسد.
در پایان استاد فرمود: شخص خود بنده که در کنگره راهنما میباشم در گذشته مصرف کننده شیشه بوده ام که با روش DST به درمان و تعادل رسیده ام.


نویسنده:مسافر مهدی اسدی
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
خلاصه گزارش امروز پنجشنبه مورخه 98/04/13 :

نگهبان جلسه : مسافر محمدرضا
استاد جلسه : مسافر حسین
دبیر جلسه : مسافر جواد

خلاصه سخنان استاد در مورد دستور جلسه:
درمان فوق ترک است و تعادل فوق درمان است و من برای به تعادل رسیدن نیازمندم از افراط و تفریط پرهیز کنم . من بواسطه مسافر شدن باید در نظر داشته باشم که الگوی رفتاری من تغییر کند و به صورت تدریجی آداب درست رفتار کردن را بیاموزم و در زندگی به کار ببرم . 
در کنگره رسیدن به تعادل هدف اصلی می باشد و این تعادل در پرتو آموزه های کنگره به دست می آید و این تعادل با رفتار و کردار خوب به مرور زمان بدست می آید . 

در ادامه ی جلسه ی امروز مهمان گرامی جناب مهندس کامران ملکی عضو و نماینده شورای شهر کرمانشاه مهمان ما بودند و  ایجنت محترم مسافر مهرداد امیری در خصوص شیوه درمان ، راهکارها ، تاریخچه و اهداف والای کنگره ی 60 برای ایشان توضیح دادند و در ادامه جناب مهندس ملکی پشت تریبون قرار گرفتند و از آشنایی با کنگره 60 و اینکه کنگره بدون وابستگی به ارگانهای دولتی در این امر مهم خدمت می کند بسیار خشنود شدند و در  جهت اخذ مجوز ساخت برای ساختمان کنگره 60 نمایندگی کرمانشاه قول همکاری و مساعدت دادند .

نویسنده : مسافر سجادنوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

بنام قدرت مطلق الله

پنجمین جلسه از دور چهارم کارگاههای آموزشی خصوصی کنگره 60 نمایندگی کرمانشاه به نگهبانی مسافر آقا مرتضی و استادی مسافر آقا منصور و دبیری مسافر حبیب در مورخه 98/04/11 با دستور جلسه آداب و معاشرت ، ادب و بی ادبی ، تعادل و بی تعادلی رأس ساعت 17 آغاز به کار نمود .

خلاصه سخنان استاد :

استاد در مورد دستور جلسه گفتند : بطور کلی تمام انسانها از بدو تولد با این مسئله درگیر هستند و باید آداب و معاشرت را یاد بگیرند . چون انسان در اجتماع زندگی می کند نیاز به فراگیری آداب و معاشرت دارد و این با آموزش گرفتن به دست می آید . استاد در ادامه فرمودند : خوشبختانه جناب مهندس در کنگره 60 یک دستور جلسه با نام آداب معاشرت گذاشته اند من با سن حدوداً 60 سال زمانی که وارد کنگره شدم فکر می کردم همه آداب و معاشرت را بلدم ولی الان بعد از یک سال فهمیدم که من اگر هم بلد بودم ولی نمی توانستم بیشتر آنها را عملی کنم .

استاد در ادامه فرمودند : این دستور جلسه شامل خیلی چیزها می شود که ما باید به آنها دقت نمائیم مانند اینکه اگر من ادب را به جا بیاورم مطمئناً از بی ادبی دور خواهم شد . همانطور که بارها در کنگره گفته شده درمان فوق ترک است و تعادل فوق درمان ما باید دقت کنیم و با اجرای قوانین و حرمت های کنگره به تعادلی که مد نظر کنگره هست برسیم .

استاد در پایان با شعار کنگره 60 ((بیایید این آتش ویرانگر را مهار کنیم)) عرایض خود را به پایان رسانیدند .


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic