نمایندگی کرمانشاه
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : نمایندگی کرمانشاه
استادجلسه:مسافر بهرام
نگهبان جلسه:مسافر مجتبی
دبیر جلسه:مسافر وحید
خلاصه سخنان استاد...
 استاد در ابتدا فرمود: خدا را شاکرم بابت این جایگاه و از ایجنت محترم آقا مهرداد و آقا افشین و آقا مجتبی تشکر می کنم که در این جایگاه که قرار گرفتم.
در مورد دستور جلسه من در جایگاهی نیستم که در مورد وظایف راهنما صحبت کنم ولی این نکته مسلم است که راهنماها راه سخت و دشواری را طی کرده اند تا به جایگاه راهنمایی برسند.
واگر بخواهم در مورد وظایف رهجو صحبت کنم ، رهجو یعنی جوینده راه درمان اعتیاد و رهجو باید موارد ذیل را اجرا کند تا بتواند به رهایی برسد...
یک رهجوی خوب باید داروی خود را به اندازه و سر وقت مصرف کند،به موقع به جلسه و لژیون بیاید و فرمانبردار راهنما باشد،باید حرمت های کنگره ۶۰ را رعایت کند،در سفر اول نباید با مسافران دیگر در ارتباط باشد،در کار دیگران دخالت نکند و کسی را سرزنش نکند، گوش به حرف راهنما باشد و بقولی سر خود را با سر راهنما عوض کند،به ایجنت و مرزبانان و راهنماها احترام بگذارد و اگر این موارد را اجرا کند مسافر به راحتی به درمان می رسد.و رعایت تمامی این نکات به نظر من کار بسیار ساده و آسانی است و رعایت این مسائل نکنه مهم مسافر در طول سفر است که نتیجه آن در پایان کار برابر است با حال خوش و آسایاش و آرامش،که البته نا گفته نماند لازمه همه این موارد و حرمتها صداقت مسافر و در مرحله اول صادق بودن با خودش و در ادامه صادق بودن با راهنما است.
ایشان در ادامه خاطر نشان شدند:بارها در سفر اول از زبان راهنمای خودم یک جمله را می شنیدم که خطاب به همه رجویان می گفت که :بالاترین دستمزد و هدیه از طرف شما برای من ،دریافت گل رهایی  از دست جناب مهندس و سلامتی شمات،و این برای من بسیار خوشایند بود که در این فرصت را غنیمت شمردم و گفتم. 
ایشان در پایان از کسانی که در کار ساختمانی در شعبه زحمت کشیده اند تشکر کرده و گفتند:منی که نمی توانم به صورت فیزیکی در کنگره خدمت کنم می توانم به صورت مالی در جاهای مختلف خدمت کنم،شاید در این صورت مقداری از دین کنگره نسبت به من سبک شود .از اینکه به حرفهای من گوش دادید بسیار ممنونم.
 
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
استاد جلسه :مسافر آرش 
نگهبان جلسه:مسافر محمد
دبیر جلسه:مسافر بهرام
خلاصه سخنن استاد...
استاد در ابتدا خداوند را شاکر شدند واز ایجنت شعبه آقا مهرداد و نگهبان محترم و تمامی خدمتگزاران تشکر و قدر دانی کردند...
ایشان درباره موضوع جلسه گفتند :ما به دلیل مصرف مواد مخدر جهت درست را گم کرده بودیم،و در این باره 14 وادی را برای رسیدن به راه درست باید طی کنیم،ایشان با اشاره به وادی اول تا پنجم و گفتن توضیحات مختصر در مورد وادی ششم گفتند: کنگره 60 انسان انسان را به دو بخش تقسیم می کنند.(صور آشکار و صور پنهان) صور آشکار که قابل رویت است، مانند جسم انسان و صور پنهان مانند عقل و روح و آرشیو،که در جهان بینی صور پنهان  جزء مصالح جهان بینی هستند.
ایشان در ادامه خاطر نشان شدند:که عقل یکی از اساسی ترین موضوعاتی است که آغاز و پایان مشخصی نداردو با مرگ انسان از بین نمیرود و کارش صدور فرمان است و فرمان اشتباه نمی دهد.عقل در تکامل مانند ماشین تابع و متکی به خودش است.با ورود به کنگره آموزش می گیریم با نفس اماره که مانعی است در برابر فرمان عقل چگونه برخورد و عمل درست را انجام دهیم و نفس را به درستی تربیت کنیم.نفس لوامه یعنی نفس سرزنش کننده و حضور اولیه ی  شخص در کنگره نشان از نفس لوامه می باشد و این سکوی پرتابی است به سوی نفس مطمئنه و برای رسیدن به این مرحله باید تزکیه و پالایش انجام گیرد.تزکیه و پالایش یعنی دوری از ضد ارزشها و ما باید این ضد ارزشها را کنار بگذاریم تا به فرمان عقل نزدیک شویم.
استاد در پایان گفتند:در سفر اول راهنما عقل مسافر است و برای رسیدن به آرامش و آسایش و رهایی از دام اعتیاد و رسیدن به فرمان عقل فرمانروای مطیع راهنما باشد...
از اینکه به سخنان من گوش دادید بسیار ممنون و سپاسگزارم..
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
استاد جلسه : مسافر علی نقیب زاده
نگهبان جلسه : مسافر مجتبی
دبیر جلسه : مسافر وحید
استاد در ابتدا فرمودند: خدا را شاکرم که در این جایگاه قرار گرفتم و از ایجنت محترم و نگهبان و دبیر جلسه تشکر میکنم.
یکی از مهمترین مسائل در کنگره 60 مسئله عقل است ،در جزوه جهان بینی نوشته استاد امین دژاکام  موضوعی به نام مصالح جهان بینی وجود دارد که در بحث جهان بینی اجزاء سازنده کلیات انسان را یک سری صور پنهان مثل روح، نفس، آرشیو و عقل تشکیل داده است که خود عقل موضوع بزرگی است و دعایی که در آخر جلسات می خوانیم این است که به فرمان عقل نزدیک شویم.
این عقل چیست ؟جایگاهش کجاست؟من خودم اوایل فکر می کردم عقل همان مغز است در صورتیکه مغز خودش مترجم عقل است و سی دی های زیادی در این زمینه وجود دارد.
ایشان در ادامه گفتند: چیزی به اسم عقل کلی وجود دارد که کم و زیاد نمی شود و مثل خورشیدی است که نور خود را می تاباند و ما مثل خانه هایی هستیم که پنجره هایی دارد و این نور از این پنجره ها می تابد و ما از آن استفاده می کنیم و هر میزان کارهای ارزشی انجام دهیم بیشتر از این نور بهره مند می شویم.
در سفر اول که جسم در حال به درمان رسیدن است و بخاطر آنتی ایکس هایی که وجود دارد و این آنتی ایکس ها خود حجابی بروی عقل ایجاد میکند و رهجو نمی تواند تصمیمات خوبی بگیرد باید گوش به حرف راهنما باشد و سر خود را باسر راهنما عوض کند.
حس باید سالم باشد تا اطلاعات درستی به عقل برساند و عقل بتواند فرمان درستی بدهد و حس به دو طریق مورد آلودگی قرار می گیرد،(با سیم و بی سیم). با سیم مثل مصرف مواد مخدر و الکل و پرخوری و ...  بی سیم مثل امیال نادرست.
استاد در پایان اضافه کردند که پس از درمان فرمان عقل باید مورد بررسی قرار بگیرد و یک زندگی خوب با رسیدن به فرمان عقل میسر می شود.
فرمان عقل برای هرکسی به اندازه خودش صادر می شود و رسیدن به فرمان عقل در سفر اول همان انجام دستورات راهنما است و کسی که نمی تواند داروی خود را به مقدار مناسب وزمان مناسب مصرف کند در ابتدایی ترین موارد رسیدن به فرمان عقل موفق نبوده است و امیدوارم که همه شما بتوانید فرمان عقل را در زندگی خود به اجرا دربیاورید.از اینکه به سخنان من گوش دادید بسیار ممنونم.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

استادجلسه:مسافر جواد 

نگهبان جلسه:مسافر محمد

دبیر جلسه:مسافر بهرام

خلاصه سخنان استاد...

استاد در ابتدا فرمودند: خدا را شاکرم که این فرصت را به من دادند که خدمت کنم و از ایجنت محترم و مرزبانان و نگهبان جلسه بابت انتخاب من به عنوان استاد سپاسگزارم.

در ابتدا این هفته را به خدمتگزارانی که در قسمت OT و کلینیک ها خدمت میکنند تبریک عرض کرده و ازاینکه ما را در رسیدن به حال خوب یاری میکنند قدردانی میکنم.وبه  دو مسافرعزیز آقا فرشید و آقا هوشنگ که از دام اعتیاد رهایی یافته اند تبریک فراوان عرض میکنم...

در ابتدا شربت OT وجود نداشت و از تریاک استفاده می شد ولی در اندازه گیری و کیفیت مشکلاتی وجود داشت در نتیجه جناب مهندس به این نقطه تفکر رسید که داروویی به صورت شربت جایگزین تریاک کند که مشکلات تریاک را نداشته باشد و در نهایت شربت OT را معرفی نمودند که به راحتی قابل اندازه گیری بود و به میزان قابل توجهی با دسترسی بالاتربرای مسافران...

استاد در ادامه خاطرنشان شد :مهندس ثابت کرد که این شربت شفابخش است ولی در اینصورت که به چشم دارو به آن نگاه کنیم و با روش تدریجی که ما بر اساس آن درمان می شویم و شرکت در جلساتی که درکنگره  ۶۰برگزار میشود و این مهمترین شاخصی است که کنگره را از بقیه انجیوها جدا کرده است و جناب مهندس این سه گزینه را لازم و مبذول هم دانسته است..

ایشان به این موضوع اشاره کردند که در کرمانشاه حدود دو سال است که کنگره به صورت علمی شربتOT را به وسیله کلینیک ها در اختیار مسافران قرار میدهد و کار دارو دادن به مسافران ونظارت برامور کلینیک توسط اعضای واحدOTانجام می گیرد، واینجا جا دارد از دوستانی که در کلینیک بعنوان نماینده شعبه  و مبصر  حضور دارند تشکرو قدردانی کنم.

در پایان استاد گفتند:همراه داشتن هرگونه مواد مخدری جرم محسوب می‌شود ولی باوجود کارت کنگره می‌توانیم به‌ راحتی داروی خود را حمل کنیم و مشکلی وجود نداشته باشد ودر نهایت ما باید قدردان کنگره باشیم و داروی خود را بر اساس دستور راهنما مصرف کنیم تا به درمان برسیم. از اینکه به سخنان من گوش دادید بسیار سپاسگذارم........................................................................

دریافت شال راهنمای تازه واردین مسافران،آقای محمد ثنایی.

در ادامه شاهد مراسم تشکر وقدرانی از خدمتگزاران واحد سایت  د ردوره های گذشته و حال بودیم و دریافت تقدیر نامه از دست ایجنت محترم شعبه آقا مهردا د...................................................

و شاهد دریافت گل رهایی مسافران فرشید و هوشنگ و ورود به سفر دوم.................................

 

 

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
استاد جلسه:مسافر محمد
نگهبان جلسه :مسافر قدرت
دبیر جلسه :مسافر حمید رضا
خلاصه سخنان استاد...
در ابتدا استاد از ایجنت محترم شعبه و نگهبان برای انتخاب ایشان در جایگاه استادی برای خدمت وآموزش گرفتن تشکر کردند و از این بابت خداوند را شاکر شدند.
ایشان در ابتدای امر در رابطه با موضوع جلسه و اهمیت داروی OT اعلام کردند که دانشگاه علوم پزشکی برای تحقیقات روی مواد مخدر و تریاک ،مقادیری تریاک را از سطح شهر جمع آوری کردند تا آزمایشاتی روی آنها انجام دهند،در کمال تعجب مشاهده شد که درصد قابل توجه از مواد تشکیل دهنده آن،نان خشک،خون،سرب و غیره بود و مقدار خلوص تریاک بسیار پایین بود.و این را باید بدانیم در سالیان گذشته در کنگره که با تریاک سفر می شد با الان که با شربت OT سفر انجام می گیرد بسیار تفاوت دارد.
استاد در ادامه گفتند:با آمدن شربت OT که از تریاک ۱۰۰٪ درصد خالص و ۲۰٪درصد الکل که برای حل شدن تریاک و جلوگیری از فاسد شدن آن است و همچنین آب مقطر تشکیل شده است ،سفر مسافران و درمان شکل دیگری گرفت وآسان تر شد.تریاک در شربت OTبه طور مساوی و یکنواخت تقسیم می شود تا شخص بعد از مصرف دارو دچار بالا وپایین نشود.
استاد در پایان در مورد طرز درست خوردن درست دارو گفتند :برای قراردادن دارو زیر زبان ۳۰ ثانیه کافی است،و فرقی ندارد که دارو را قبل از مصرف تکان بدهید یا نه.و از تمام عزیرانی که در دوره های قبل و زمان حال در شعبه کرمانشاه زحمت کشیده اند و خدمت کرده اند بسیار تشکر و قدر دانی کردو سخنان خود را با این جمله به پایان رسانیدکه:تمام سعی و تلاش اعضای واحد OT رهایی یک فرد مصرف کننده است
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
دستور جلسه:تعهد و وفای به عهد و تاثیر روی من
نگهبان لژیون سردار:مسافر جبار
دبیر لژیون سردار:مسافر رامین
استاد در ابتدا خداوند را شاکر شدند و از تشکیل اولین جلسه لژیون سردار در سال ۹۸ ابراز خوشحالی کردند‍ و خطر نشان شدند شرکت در این لژیون آرزوی قلبی ایشان بوده و همواره به این موضوع فکر می کرده اند..
ایشان در ادامه گفتند:لژیون سردار چشم و چراغ کنگره می باشدو این موضوع به این خاطر است که همگی ما که در این مکان دور هم جمع شده ایم هم حس هستیم و باید بتوانیم گوشه ای از زحمات و الطاف کنگره را جبران نماییم.همه ما باید بدانیم به چه دلیلی دور هم جمع شده ایم و پول داده ایم،که همه اینها از ایمان سر چشمه می گیرد،با توجه به این که ما به یک مکان جدید و ساختمان جدید نیاز داریم ،باید بگویم هر کاری که با ایمان انجام گیرد ،عکس العمل خوب آن را هم می بینیم.
ایشان در پایان خاطر نشان شدند:تعهد از عهد وپیمان می آید،پیمانی که برای ما اهمیت دارد این است که با خودمان می بندیم که از ضد ارزشها دوری کنیم.اصل آموزشها این است که آنها را کاربردی کنیم و در مسیر ارزشها قدم برداریم.و آموزش باعث می شود زندگی ما سرشار از انرژی شودو وفای به عهد نشان از آموزش درست گرفتن است.از این که به صحبتهای من گوش دادید بسیار ممنونم.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

استاد جلسه : مسافرآقا شاهرخ از شورای OTمرکز 

نگهبان جلسه : مسافر محمدرضا

دبیرجلسه : مسافر رامین

استاد در ابتدا فرمودند خدا را شاکرم که در این جایگاه قرارگرفتم و برای بار دوم در شهر کرمانشاه در خدمت شما دوستان هستم.

ایشان در مورد دستور جلسه این هفته گفتند  شاید شما دوستان و بخصوص کسانی که تازه وارد هستند بپرسند که چرا یک هفته در مورد شربت OT صحبت میشود مگر این یک شربت بیشتر است اما دوستان قدیمی میدانند که چرا هفته OT بسیار مهم است و در همینجا از خدمتگذاران قسمت OT شعبه کرمانشاه که کار خود را به خوبی انجام می دهند کمال تشکر را دارم .

آقا شاهرخ در مورد اهمیت این دستورجلسه فرمودند که در گذشته شربت OT در دسترس نبود و برای درمان از تریاک استفاده می شد ،راهنما مقدار تریاک را به ما میگفت و ماهم تهیه میکردیم وچون هرچندوقت یکبار برای تهیه تریاک به ساقی مراجعه میکردیم یا ساقی عوض شده بود یا کیفیت تریاک تغییر کرده بود و ما دراین موارد به مشکل برمیخوردیم و دچار خماری و بدن درد میشدیم.اما شربت OTاز اول تا تا پایان درمان کیفیت بالا و یکسانی دارد و شرکت های داروسازی مقدار بسیار زیادی تولید میکنند و در اختیار شعبات قرار می دهند که مشکلات تریاک را ندارد.

استاد در ادامه فرمودند : موقع تهیه تریاک اگر ما را در خیابان می گرفتند نمی توانستیم ثابت کنیم که برای درمان است. در اندازه گیری باز مشکلاتی بود و نمیشد تریاک را به مقدار صحیح تقسیم کرد و باید از ترازوی دیجیتال استفاده میشد که هم گران بود و هم دقت لازم را نداشت اما در حال حاضر با یک سرنگ ارزان قیمت می توانیم اندازه گیری دقیقی را انجام دهیم.

در این راه زحماتی کشیده شد که شما در آرامش باشید و این زحمات از طرف جناب مهندس  و مرکز مطالعاتی تحقیقاتی ایران زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی انجام شد که ثابت شود این شربت برای درمان مفید است.

استاد در پایان اضافه کردند که در بعضی از مشارکت ها میگویند که با شربت شفابخش OT به درمان رسیدم و من که مسئول OT کنگره هستم این را قبول ندارم چون این شربت در خارج از کنگره به عنوان آنتی ایکس مصرف می شود و زمانی میتواند شفابخش باشد که به صورت DST و با دستور راهنما و باحضور در لژیون که از بچه ها انرژی می گیریم تاثیرگزار خواهد بود.

 


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
استاد جلسه :مسافر علی 
نگهبان جلسه:مسافر بهرام
دبیر جلسه:مسافر فرهاد
خلاصه سخنان استاد...
استاد در ابتدا فرمودند:خداوند را شاکرم که در جمع نمایندگی کرمانشاه قرار گرفته ام و از دیدار شما عزیزان بسیار خوشحال و خردسندم و در ادامه باید بگوییم،هستی برمبنای نظم است که اگر از نظم خارج شود جهان از تعادل خارج می شود.اولین قدم ما در ابتدای ورود به کنگره نظم است،مثل پیراهن سفید،سر ساعت دارو خوردن،سر ساعت خوابیدن،سر ساعت به کنگره آمدن و فرامین راهنما را به طور دقیق انجام دادن ،اجرای قانونهای نوشته و نا نوشته،دو نفر سفر اولی با هم رفت و آمد نداشته باشند،ارتباط خارج از کنگره نداشته باشند،احترام به پیشکسوت،اجرای فرامین راهنما،وغیره...همگی از مجموعه نظم است.
استاد در ادامه گفتند:در زمان سفر اول با اینکه مثل الان سیگار به عنوان ضد ارزش شناخته نشده بود ،من جرات نداشتم جلوی راهنمایم سیگار بکشم..و اجرای همین جزئیات در چهار چوب نظم باعث حال خوب من و رهایی من شد.
در ادامه شاهد مراسم تولد اولین سال رهایی مسافر شریف بودیم...
واما در مورد قسمت دوم که مربوط است به تولد آقا شریف...من و آقا شریف در زمان مصرف با هم دوست بودیم و با هم مصرف می کردیم،اما در زمان ورود ایشان به کنگره به عنوان اولین رهجو های من در لژیون من پذیرش شد و بعد از پذیرش رابطه ی قبلی در گذشته ماند و شروع به اجرای فرامین و آموزشهای کنگره شد و رابطه ی استاد و شاگردی را به صورت درست اجرا کرد والان همک از خدمتگذران کنگره است .
مسافر شریف با گفتن آرزوی خویش که رسیدن تمام سفر اولیها به این جایگاه بود و اینکه دوست دارم هیچ مصرف کنندی در شهرمان و جامعه وجود نداشته باشد،شمع تولد را خاموش کرد و با تشویق و شادی تمام اعضا مراسم با شکوه و زیبای خاصی برگزار شد ..
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
استاد جلسه :مسافر یدالله
نگهبان جلسه :مسافر قدرت
دبیر جلسه:مسافر حمیدرضا
خلاصه سخنان استاد...
استاد در ابتدا خداوند را شاکر شدند و از ایجنت شعبه و راهنمای خودشان و تمامی خدمتگذاران شعبه کرمانشاه بسیار تشکر و قدر دانی کردند و از اینکه در جایگاه استادی قرار گرفتند ابراز خوشحالی کردند ..
وخاطر نشان شدندکه هر اداره ویا سازمانی در هر نقطه از دنیا قوانین خود را دارد که انجام و رعایت  آن قوانین ،نظم خاصی را در بر خواهد داشت که در کل تعادل را برای انسان برقرار می کند وبرابر است با حال خوب .زیرا اگر در جایی و یا سازمانی بی نظمی و حرج و مرج حاکم شود اشخاص ساکن و یا مقیم آنجا دچار حال خرابی و یا ناراحتی می شوند.و باید بگویم نظم و انضباط در کل هستی و جهان حاکم است و هر چیزی در جای خودش قرار دارد،شما تصور کنید اگر در طبیعت کوه ها و دریاها و درختان و گیاهان صاحب نظم کنونی خودشان نبودندچه اتفاقی می افتاد؟به طور یقین وحتم تصورش خیلی سخت می شود.
در پایان ایشان درباره احترام گفتند:تا کوچکی مردم را نکرد و به دیگران احترام نگذاشت،دیگران هم به من احترام نخواهند گذاشت و باید دیگران رابه احترام گذاری به خودمان مجبور کنیم و این امر تنها یک راه دارد آن هم داشتن روابط عمومی خوب و داشتن حس خوب است ...
از اینکه به صحبت های من گوش کردید بسیار سپاسگذارم.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
استادجلسه:مسافرمحمدرضا
نگهبان جلسه:مسافرمجتبی
دبیرجلسه:مسافروحید
استاد در ابتدا فرمودند:خداوند را شاکرم در این جایگاه قرار گرفتم ،و از ایجنت محترم شعبه آقای امیری ونگهبان و سایر خدمتگذاران کمال تشکر را دارم،در خصوص دستور جلسه نظم وانضباط واحترام میتونم بگم اولین موضوعی که به من آموزش داده شددر اوایل سفرم همین دستور جلسه بود،که برای من معجزه ای شد برای ادامه سفرم.
استاد در ادامه گفتند:معجزه دوم من بیماری و بیماریهای بود که در طول سفر با همین روش تدریجی من را به درمان رساند،و نظم انضباط هم حال خوش را به من داد و من هم دوست دارم این حال خوش را که زندگی من را تغییر داد به اشخاصی که برای درمان مراجعه میکنند هدیه بدهم،نظم انضباط مکمل همدیگر هستند که من با مصرف مواد مخدر همه را از دست دادم چرا که یک آدم بی نظم جایگاهی در بین دیگران ندارد.
استاد در پایان گفتند:همچنان که هستی بر پایه نظم است و خداوند همه چیز را بر پایه نظم خلق کرده وسیستم بدن ما نیز بر اساس نظم درست شده ،و این سیستم بدن ماکه در اثر استفاده از مواد مخدراز کار افتاده برای بازسازی این جسم نا متعادل و بیمار هم زمان هم نظم هم انضباط می تواند مکمل درمان من باشند،بنابراین نباید نسبت به این دستور جلسه بی تفاوت بود،واحترام بستگی به رفتار و گفتار و کردار درست  من مسافر دارد که اگر این صفات در من وجود داشته باشد متقابلا" مورد احترام هم قرار خواهم .
ودر آخر از این که به صحبتهای من گوش دادید بسیار ممنونم...

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
یکشنبه 6 بهمن 1398 :: نویسنده : منصور ـ مهدی
دل نوشته: مسافر مهدی 
عنوان: به دنبال راه درمان
حدود سه سال از اولین باری که شروع به مصرف مواد مخدر کرده بودم می گذشت ،هم مصرف کردن برام سخت شده بود و هم تهیه مواد مخدر ،تازه این یک طرف قضیه بود.

اینکه همسرم از مصرف من خبر نداشت خودش برام خیلی سخت بود،خیلی دوستش داشتم و گفتن اینکه معتاد شدم و دارم شیشه مصرف میکنم یک طرف، اینکه خیال میکرد مریضم و دارم سخت تو مغازه کار میکنم و خیلی دلسوزم بود یک طرف.روز به روز وضعیت جسمی و روحی من بدتر میشد و همسرم داشت با خیال مریضی من بیشتر و بیشتر دچار تخریب میشد.

تازه با این حال و توصیف هنوزپیش خودم قبول نداشتم معتاد شدم و سخت با واژه معتاد مشکل داشتم ،یه وقتهایی که خوب مصرف کرده بودم اگر یه مشتری وارد مغازه میشد که مصرف کننده بود به دیگران میگفتم :آخه چرا با خودشان این کارها رو میکنند مگه عقل ندارند ؟مگه چقدر اراده میخواد ترک کنند و خیلی حرفهای دیگه...

کم کم شروع کردم به خود درمانی و کارهای خود سرانه .اولین کار تنها کاری هم بلد بود سقوط آزاد یا ترک یابویی بود .روزاول قطع مصرف میکردم وشروع میکردم به خوردن نوشابه های انرژی زا و گوشت وسوپ و مایعات فراوان .برداشت غلطی که پیش خودم داشتم این بود که خودم میتونم و با خوابیدن درست میشه.همسرم دیگه از بس این حالات و کارهای اشتباه من رو دیده بود دچار شک و نگرانی زیادی شده بود.دیگه آخرش یه شب که حالم خیلی بد بود با هم رفتیم درمانگاه و به خاط افت فشار شدید بستری شدم ،وقتی که از درمانگاه برگشتیم دیدم خیلی خسته شدم ووقت مناسبی برای اعتراف به اعتیاد خودمه، دل رو به دریا زدم وهمه ماجرا رو از اولین بار مصرف تا آخر گفتم .جالب اونجا بود به خاطر خصوصیات اخلاقی گذشته من نمیخواست قبول کنه و باورش نمیشد. خیلی ناراحت شد اما مهمترین نقطه زندگی من اونجا بود که تحت هیچ شرایطی پشت من رو خالی نکرد و از فردای همون روز شروع کرد به پرس و جو کردن وتحقیقات در مورد ترک و مداوای من...

مدت زیادی گذشت و چند تا کلنیک هم رفتم اما به هر بهانه ای که  بود از خوردن متادون وقرص و استفاده از روشهای کلینیک ممانعت کردم،حالا حدود سه سال از روزی که به همسرم گفته بودم میگذشت و تخریب همسرم هر روز بیشتر  و بیشتر میشد.تا این که یه شب که از مغازه برگشتم،بهم گفت که از روی تله تکست تلوزیون یه جایی رو به اسم کنگره 60 پیدا کردم ،جای خیلی خوبیه حتما باید با هم بریم تهران و اونجا شروع کنی به درمان .نمیدونم چه دلیلی داشت اما هیچ مخالفتی نکردم با رفتن به تهران پیدا کردن راه درمان به شکر خدا راه تازه ای تو زندگی من و همسفرم باز شد ،راهی که اگر بهترین وبزرگترین دانشگاههای دنیا رو میرفتم به طور یقین به آموزشهای اکنون نمی رسیدم،راهی که اگربا بزگترین شخصیتهای دنیا می نشستم هیچ وقت به این حال الانم نمی رسیدم و اگر امروز با آرامش و آسایش در زندگی شخصی خودم به سر میبرم وبا حال خوش در کنگره خدمت میکنم مایه افتخارمن است واین همه از آنجا شروع شد که همسفرم مرا با کنگره آشنا کرد واین راه را پیدا کردم. در اینجا جا دارد از راهنمای عزیزم که زحمت فراوانی را برای من کشیده و با تمام حال خرابیهای من کنار آمد و در مسیر زندگی من مانند چراغ هدایت بود تشکر و قدر دانی کنم 

تایپ و ویرایش:مسافر غلام رضا 

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
استاد جلسه :ایجنت محترم شعبه آقا مهرداد
نگهبان جلسه :مسافر محمد رضا
دبیر جلسه: مسافربهرام
استاددر ابتدا خداوند را سپاسگذار شدند و ضمن خوش آمد گویی وعرض خیر مقدم به مهمان جلسه آقای آرش امیری کارگردان و مستند ساز صدا وسیمای استان از ایشان خواستند تا در رسانه صدا و سیمای استان کرمانشاه هم صدای اعضای کنگره 60 باشند و هم اینکه در مورد کنگره 60 و فعالیت این نهاد مردمی در جامعه اطلاع رسانی کنند تا خانوادهایی که به خاطر بلای خانمان سوز اعتیاد زندگیشان دچار آسیب و فروپاشی شده و با مشکلات و تخریب های اعتیاد درگیر هستند هر چه بیشتر با کنگره و فعالیت هایش آشنا شوند و به امید خداوند حال و روز خانواده های دردمند مانند، خانواده اعضای کنگره ای ۶۰ دچار تغییر و تحول شوند.
ایشان در ادامه به وادی های اول تا سوم اشاره ای داشتند و به این داستان  پرداختند که حضرت موسی(ع) روزی در مسیر رفتن به جایگاه عبادتشان با دیدن کرم خاکی متعجب شدند و درحال مناجات ازخداوند پرسیدند ؟ بارالها چرا کرم خاکی را آفریده ای؟ خداوند در جواب به حضرت موسی گفت : ای موسی، کرم خاکی هم قبل از تو  از من پرسید که چرا موسی را آفریده ای...با توجه به این داستان باید فهمید هیچ موجودی بیهوده خلق نشده و از آفرینش تمام موجودات ، خداوند هدف خاصی داشته است و من مسافر باید مسوٌلیت درمان اعتیاد خودم را به عهده بگیرم.و در وادی چهارم مسوًلیت کارهای خودم را به خداوند نسپارم و با صور آشکار وپنهان خودم آشنا شوم...
 استاد در پایان خاطر نشان شدند:دروادی پنجم باید تفکرات را به عمل تبدیل کنم و لازمه اینکار تزکیه و پالایش است ، مثل آب کثیف و آلوده ای که با تصفیه رفته رفته پاک میشود و این امر با توبه و بازگشت ازضد ارزشها و در مسیر صراط مستقیم قرار گرفتن انجام خواهد شد و پارامترهایی که در این وادی آورده شده دروازه ای به سمت آرامش و سعادت است ، بازگشت از ضد ارزشها،  خودداری،  تجسس، غیبت، قضاوت ، پس انداز، قناعت و توکل ،رضا و تسلیم و ... از اینکه به صحبتهای من گوش دادید بسیار ممنون و سپاسگذرام... 
در ادامه جلسه  مراسم جشن تولد و اولین سالگرد رهایی مسافر آقا  حبیب مرزبان محترم  نمایندگی کرمانشاه برگزار گردید.
مسافر حبیب باتشکر فراوان از زحمات راهنمای سفر اول خودش آقا علی خانبیگی و راهنمای سفر دومش آقا مهرداد و کلیه خدمتگزاران شعبه کرمانشاه  آرزو کرد تمام سفر اولیها به درمان و رهایی برسند واین جایگاه را تجربه کنند.
کلیه حاضران  در جلسه  و همچنین تمامی  سفر دومی ها با تشویق و شادی و خواندن سرود تولد به زیبایی در اجرای مراسم تولد مسافر آقا  حبیب شرکت کردند.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
استاد جلسهمسافر جبار 
نگهبان جلسه:مسافرقدرت
دبیر جلسه:مسافر حمیدرضا
استاددر ابتدا فرمودند:خداوند راشاکرم که در این جایگاه قرار گرفتم واز نگهبان و ایجنت محترم آقا مهرداد کمال تشکر رادارم.و اما در رابطه با وادی پنجم... در وادی اول که با تفکر مانند صفحه سفید نقاشی و نقشه مورد نظر سفر که چگونه سفر دلخواه ما باشدو اینکه روش درمان را به ما نشان میدهد سفر شروع میشود.واما در وادی دوم به ما امید میدهد که مهمترین میوه ای که در گذشته اعتیاد به من داد نا امیدی بودو اکثریت ما با ناامیدی روشهای غلط مانند {URD}تصفیه خون و سم زدایی وسقوط آزاد و غیره را انجام دادیم نتیجه ای در بر نداشت و در وادی سوم  یاد گرفتیم بار مسئولیت به عهده خودمان میباشد و در وادی چهارم آموختیم به خداوند سپردن مسائل حیاطی یعنی سلب مسئولیت از خویشتن ...
استاد در ادامه خاطر نشان شدند:و اما در وادی پنجم ؛رهجو باید فرمانبردارباشد و سر وقت دارو بخوردو منظم باشد که به رهایی ودرمان برسد وباید در نظر داشت با نشریات بودن و گوش دادن به سی دی های جناب آقای مهندس و دوری از ضد ارزشها بسیار مهم است که انسان به تزکیه و پالایش نزدیک شود.
در پایان استاد با اشاره به سی دی ماشین که آقای مهندس میفرماید :کسانی که تاریکیهای زیادی را تجربه نموده اند در سفر به روشنایی وسیعی می رسند.وباید بدانیم ۸ پارامتر در وادی پنجم قرار دارد که صبر و صبوری لازمه همه آنهاست تا مسافر به آن نتیجه دلخواه حتماَ برسد.در پایان از خداوند آرزوی موفقیت و سر بلندی برای تمامی شما مسافران عزیز کنگره ۶۰ دارم.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
دریافت شال راهنمای تازه واردین نمایندگی کرمانشاه،مسافران آقای منصور و آقای آرش و همسفران خانم مریم جچشمه سفیدی و خانم مریم شمشیر زن
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
 
 
 
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو